Služba pro profesionály


Co je IMMO2 M.L.S.

IMMO2 M.L.S. je neveřejná/uzavřená služba určená profesionálům, kteří obchodují s nemovitostmi. Partneři na tomto portálu sdílí s ostatními vybranými partnery své obchodní případy a dělí se vzájemně o svou provizi. Komunikace a sdílení dat prostřednictvím IMMO2 je v rukou každého profesionála mocným nástrojem, usnadňujícím práci a umožňujícím efektivněji podnikat a dosáhnout tak snáze a rychleji svých cílů.


Co je nutné pro registraci a zpřístupnění M.L.S.?


Co Vám M.L.S. přináší?

Do IMMO2 jsou zapojeny společnosti s různou specializací (realitní, developerské, investiční společnosti, apod.), které nabízí nebo hledají nemovitosti pro sebe a své klienty. S těmito firmami se můžete potkávat a využívat jejich nabídek a získat tak nové obchody.

Uzavírejte více exkluzivních zakázek, IMMO2 je nástroj, který Vám pomůže přesvědčit prodávající k uzavření exkluzivní smlouvy, protože díky propojení s ostatními partnery maximalizujete prodejnost a stáváte se tak pro prodávajícího zajímavějším.

Díky IMMO2 můžete sdílet své obchodní nabídky a poptávky a tím nabídnout svým klientům více možností, jak uspokojit jejich potřeby a cíle.

Prostřednictvím IMMO2 můžete navazovat nové obchodní vztahy s ostatními partnery a využít jejich specializaci v oboru nebo orientaci na určitý region, a tím dosáhnout na obchodní případy, které byste sami obtížně realizovali.

IMMO2 pro Vás připravuje další produkty, které Vám umožní zvýšit kvalitu vašich služeb a usnadnit Vaši práci.

.

Můžete začít vyplněním registračního formuláře zde! Zapojte se do IMMO2!