Akce

REALITNÍ KONGRES 2012

Realitní summit 2012

Letošní Realitní kongres se uskuteční dne 1.11.2012 v Praze, v hotelu Clarion Congres ve Vysočanech..

Program je rozdělen do dvou sálů – program určen pro realitní makléře a program pro developery.

Na kongresu budeme prezentovat systém IMMO2 před 800 účastníky hlavně z řad makléřů.Věříme, že jsme společně založili kvalitní základ, který rozjede efektivní a moderní spolupráci na území České republiky.

Náš portál bude mít své vystoupení ve třetím bloku přednášek a v atriu bude umístěn náš stánek, kde si budete moci funkčnost IMMO2 prohlédnout zblízka.

Těšíme se na setkání již příští týden!.

Realitní summit 2012

Realitní summit 2012

Dne 17.5.2012 se v Praze koná již 6.celostátní setkání významných hráčů realitního trhu. Hlavním tématem je „Jak více, lépe a seriózněji obchodovat s nemovitostmi“.

Seznámíte se s novými trendy, které dnes hýbou obchodováním s nemovitostmi. Toto setkání má dva hlavní bloky. Jedním jsou realitní služby a druhým je profese realitního makléře z různých úhlů pohledu (jeho úloha, motivace, nástroje a kontrola kvality a společenské prestiže)..

Náš portál bude mít své vystoupení v první části a shrneme, kam jsme za téměř dva roky působení došli a kam jdeme a jak nám v tom makléři pomáhají.

Těšíme se na setkání již za 14 dnů!.

Trh nemovitostí v ČR na prahu 21. století 2011

Trh nemovitostí v ČR na prahu 21. století

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na kongres spolupořádaný asociací realitních kanceláří, který se koná pod záštitou Ministerstva financí České republiky, dne 30. března 2011 v Praze v Clarion Congress Hotel Prague****

Cílem kongresu je vzájemná výměna názorů a zkušeností představitelů realitních kanceláří, developerů, stavebních firem, dodavatelů, ekonomů, představitelů vlády a regionů a společností podporujících rozvoj trhu nemovitostí v České republice.

Věříme, že účast na konferenci bude pro Vás přínosná.

Těšíme se na setkání.

REALITNÍ KONGRES 2010

Realitní kongres

Dne 1.10.2010 se v kongresovém centru hotelu Hilton v Praze konal REALITNÍ KONGRES 2010. IMMO2 se stalo jedním z hlavních partnerů této akce a představilo zde „nástroj“, který pomáhá rychleji a výhodněji prodat nebo koupit nemovitost.

Jsme velice potěšeni, že byl o náš produkt velký zájem, jen během kongresu jsme evidovali více jak 50 zájemců o naši službu B2B. Věříme, že tito nový zájemci, kteří spolu chtějí obchodovat prostřednictvím našeho systému B2B, budou spokojeni a naše služba jim pomůže v jejich podnikání.

Na našem prezentačním stánku proběhla během kongresu také soutěž o roční bezplatný přístup do IMMO2 B2B. Soutěže se zůčastnilo 47 účastníků.

Bezplatný přístup do naší služby IMMO2 B2B získali tito soutěžící:

CZECHOSLOVAK REAL (CZ) s.r.o.
MAXIMA REALITY
Realitní kancelář CHIRŠ

.

Všem přihlášeným děkujeme za účast a těšíme se na spolupráci.

Prezentace služby B2B

Připravili jsme pro Vás prezentace portálu IMMO2 B2B. Tyto prezentace vede náš obchodník. Prezentace trvá 1-1,5 hodiny a konají se každé pondělí od 16 hod.

Místo konání: Za Poříčskou bránou 12, 186 00 Praha 8
V případě zájmu nás kontaktujte a my Vám zašleme nejbližší termíny! Zašlete nám email s potvrzením Vaší účasti na emailovou adresu obchod@immo2.cz. Můžete také využít náš kontaktní formulář.

Vždy uveďte společnost, telefon, jméno a příjmení
Prezentace jsou zdarma.

Těšíme se na brzkou shledanou při prezentaci služby IMMO2 B2B!