Obchodní zástupce

Chcete se i Vy podílet na rozvoji IMMO2 ? Pohybujete se v oblasti nemovitostí a máte výborné komunikační schopnosti?

Pro nový projekt unikátního nemovitostního portálu hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, kteří mají vazbu na realitní kanceláře, developerské společnosti, apod. a kterým mohou nabídnout tento nový produkt.

Jak probíhá vlastní práce obchodníka?
My zajistíme pilotní školení o produktu, o jeho možnostech, výhodách a přínosech pro podnikání. Představíme provozní a obchodní podmínky a cenové možnosti pro jednání. Tato školení budou probíhat v Praze a pravděpodobně ještě v Brně v rozsahu cca 3-4 hodiny.

K dispozici dáme propagační materiály, manuál k portálu a obchodní materiály. Většina informací je dostupná a aktualizovaná na webových stránkách v uzavřené zóně. Po celou dobu zajistíme help-desk, kde je možné konzultovat otázky z oblasti obchodní či záležitosti kolem nabízeného produktu.

Komunikace, sledování vývoje jednání s budoucími partnery, nároky na provizi, atd. jsou evidovány a sledovány ve speciálním akvizičním software, který je dostupný přes webové rozhraní. Přístup do tohoto software získá spolupracovník IMMO2 při podpisu smlouvy o spolupráci s naší společností.

Požadujeme:


Pracovní náplň:Nabízíme:

Způsob spolupráce: na živnostenský list či na dohodu o zprostředkování bez ŽL
Lokalita: na území celé ČR, Slovensko i zahraničí
Obor: realitní kanceláře, developerské společnosti, investiční společnostiV případě, že máte zájem podílet se na uvedení nového produktu na trh, tak nestůjte stranou a kontaktujte nás prostřednictvím emailu: kariera@immo2.cz nebo využijte kontaktní formulář.


Kontaktní formulář